Spolupráce

S laskavým svolením našich klientů uvádíme několik příkladů spolupráce:

 


Equisort

Equisort Interiors s.r.o.

Dodavatel kancelářského, školního, zdravotnického a dílenského nábytku. Na trhu vybavení interiéru se pohybuje již přes 20 let.

www.equisort.cz

 

 

credium

Credium, a.s.

Credium je specialista v oblasti poskytování leasingu, úvěrů a komplexního pojištění

www.credium.cz

 

 

web com_bar.

WEBCOM a. s.

WEBCOM dodává celopodnikové informační systémy na platformě Microsoft Dynamics AX, NAV a CRM. Vyvíjí vlastní řešení a poskytuje softwarová řešení na míru. Mezi zákazníky najdeme taková jména jako invelt, Mountfield, CPI Property Group, Ptáček Velkoobchod nebo Spolchemie.

www.webcom.cz

 

 

LEVELPRO

Level Pro a.s.

Level Pro a.s. nabízí široký sortiment a služby v oblasti TISKU, REKLAMY, OBALOVÝCH MATERIÁLŮ, PAPÍRŮ, KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB, TONERŮ A CARTRIDGÍ.

www.levelpro.cz

 

 

Tisk

Národní Centrum Tkání a Buněk a.s.

Národní Centrum Tkání a Buněk je inovativní biotechnologická společnost zaměřená na vývoj a výrobu léčivých přípravků využívajících autologní lidské buňky a je českým leaderem v oblasti bioimplantologie. Součástí centra je také nejmodernější banka pupečníkové krve v České republice.

www.natic.cz

 

 

opencall

OpenCall mobile

DH Telecom poskytuje pod značkou OpenCall mobile telekomunikační služby a je vyhledávaným operátorem pro volání s nízkými cenami jak v České republice, tak i v zahraničí.

www.opencall.cz

 

 

SolarGlobal

SOLAR GLOBAL a.s.

Společnost SOLAR GLOBAL a.s. se specializuje na investice a rozvoj projektů v oblasti obnovitelných zdrojů energie v České republice, kterým poskytuje řízení portfolií, správu, technickou údržbu a provoz.

www.solarglobal.cz

 

 

PRIMECELL

PrimeCell Therapeutics a.s.

PrimeCell Therapeutics je biotechnologická společnost vyvíjející léčivé přípravky z lidských buněk s cílem zlepšit kvalitu lidského života, k čemuž využívá přirozených léčivých a regenerativních vlastností buněk a jejich součástí. Je jedním z nejvýznamnějších investorů v Evropě v oblasti regenerativní medicíny.

www.primecell.cz

 

 

Stavebniny

Stavebniny Odry

Stavebniny Odry poskytují v oblasti Severní Moravy kompletní sortiment materiálů a nářadí pro Vaši stavbu a zahradu

www.stavebninydolezelova.cz

 

 

Optimalit

Optimalit, spol. s. r. o.

Optimalit se specializuje na zprostředkování a správu pojištění motorových vozidel, pojištění majetku a odpovědnosti včetně pojištění životního a úrazového.

www.optimalit.eu

 

 

4Mi

Vědeckotechnologický park 4Medical Innovations Ostrava

4Medical Innovations je technologicky vyspělé biomedicínské translační centrum pro rozvoj regenerativní medicíny. Centrum je zaměřené na co nejefektivnější využití výsledků základního a aplikovaného výzkumu v klinické praxi.

www.4medi.cz

 

a další ….