O nás

Account agency s.r.o., účetní a daňová kancelář

 

Účetní a daňová kancelář Account agency s.r.o. ( www.a-agency.cz ) byla založena v roce 2002 a do současnosti se stala úspěšným a stabilním poskytovatelem služeb v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování personální a mzdové agendy a poskytovatelem souvisejícího poradenství v jednotlivých oblastech své činnosti (účetní, mzdová, ekonomická a daňová).

 

Za dobu svého působení získala společnost Account agency s.r.o., účetní a daňová kancelář ( www.a-agency.cz ) významné postavení v oblasti účetních a ekonomických služeb zejména na území Moravy a Prahy.

 

Společnost nabízí svým klientům nejen dlouholeté zkušenosti, odbornost, profesionalitu a spolehlivost, ale k jednotlivým klientům přistupuje vždy individuálně s ohledem na jejich styl práce a vnitrofiremní způsob komunikace. Vždy při tom klade důraz na individuální potřeby a minimální zatížení administrativy firmy umožňující efektivní daňové plánování a optimalizaci daňové povinnosti. Diskrétnost a spolehlivost je základem spolupráce.

 

Account agency s.r.o., účetní a daňová kancelář ( www.a-agency.cz ) také poskytuje svým klientům plnou garanci za případné škody vzniklé při její činnosti. Odpovědnost za škody je kryta vysokou pojistkou.

 

Služby společnosti jsou poskytovány nejen ve vlastních ekonomických systémech POHODA a PAMICA (personální a mzdový systém), ale i v systémech klientů, a to prostřednictvím vzdáleného přístupu nebo docházkou do firmy. Dále také společnost pracuje nebo má zkušenosti i s dalšími programy a systémy: personální a mzdový systém KS-program, MONEY, MS Navision, SAP, ABRA, KVASAR, HELIOS, Vision, K2, VEMA, KARAT, Altus VARIO, AZ.PRO, EKONOM, PREMIER, STEREO, Účto a další.

 

V současnosti společnost maximálně využívá moderní komunikační technologie, které ji umožňují bezproblémově zpracovávat účetnictví a spolupracovat s klienty podnikajícími kdekoliv v České republice. Outsourcing, poradenství, vedení účetnictví a reporting, zpracování mezd a personalistika, zpracování faktur, právní poradenství, daňové poradenství, korporátní služby, technologie a další služby poskytuje společnost svým klientům bez ohledu na jejich sídlo nebo místo podnikání. Mezi klienty Account agency s.r.o., účetní a daňové kanceláře ( www.a-agency.cz ) najdete jak firmy malé nebo střední, tak společnosti s 200 a více zaměstnanci, z nichž více než polovina jsou klienti z hlavního města Prahy.

 

Mapa

 

Google+